2.C ve skanzenu v Kouřimi
V úterý 19. května navštívila 2. C Skanzen Kouřim, kde absolvovala program Po práci legraci. Děti se dozvěděly, jak žily děti na venkově před více než 150 lety – jak chodily do školy, co jedly, jak si hrály i jaké měly povinnosti.
Vyzkoušeli jsme si starou školní třídu, prohlédli si dobové oblečení a děti si také namalovaly dřevěnou figurku, čímž si připomněly hračky našich předků. Celé dopoledne bylo plné zajímavého objevování a děti program velmi bavil.