Den dětí
Ve čtvrtek 28.5. se pro žáky 1. stupně uskutečnilo zábavné dopoledne u příležitosti Dne dětí. Pro děti byl připraven bohatý program plný her, soutěží a sportovních aktivit. Každý si mohl vyzkoušet například skákání v pytli, chytání rybiček, házení na cíl nebo přetahování lanem. Za získané body z jednotlivých stanovišť si všichni odnesli malou odměnu a také něco sladkého. Děti si užily příjemné dopoledne plné smíchu, pohybu a dobré nálady. Děkujeme rodičům a deváťákům, kteří se na přípravě a organizaci Dne dětí podíleli.