Jarní sběr papíru – děkujeme!
Ve dnech 12.–18. května proběhl na naší škole tradiční jarní sběr starého
papíru a kartonu. Letos se podařilo nasbírat opravdu rekordní množství
materiálu – 10 300 kg, které se ani nevešlo do jednoho velkého kontejneru.
Společnost Relimex proto zajistila ještě další menší kontejner, aby bylo možné
všechen sběr odvézt.
S nakládáním obrovských kartonových krabic nám pomohli pracovníci
městského úřadu, za což jim velmi děkujeme. Pomoc nabídli také zaměstnanci
společnosti Relimex.
Velké poděkování patří také třídě 9.A a Tadeášovi Macurovi z 8.C, kteří
významně přispěli k rychlému naplnění velkého kontejneru – vše zvládli během
rekordních dvou hodin.
Největší poděkování však patří všem rodičům, žákům a žákyním, kteří se do
sběru zapojili. Díky vám se podařilo nejen pomoci životnímu prostředí, ale také
získat finanční prostředky pro školu. Výtěžek ze sběru bude použit na organizaci
Dne dětí, odměny a další školní akce.
Děkujeme všem za pomoc, ochotu a aktivní zapojení!
Nejlepší třída:
1. místo 9.B 1167,5 kg
2. místo 7.B 916 kg
3. místo 3.B 804,5 kg
Nejlepší sběrači školy:
1. místo Zlata Salajová 9.A 852 kg
2. místo Libor Patera 5.B 420 kg
3. místo Radek Linhart 3.B 376 kg