Jarní sběr papíru – děkujeme!

Jarní sběr papíru – děkujeme!

Ve dnech 12.–18. května proběhl na naší škole tradiční jarní sběr starého
papíru a kartonu. Letos se podařilo nasbírat opravdu rekordní množství
materiálu – 10 300 kg, které se ani nevešlo do jednoho velkého kontejneru.
Společnost Relimex proto zajistila ještě další menší kontejner, aby bylo možné
všechen sběr odvézt.
S nakládáním obrovských kartonových krabic nám pomohli pracovníci
městského úřadu, za což jim velmi děkujeme. Pomoc nabídli také zaměstnanci
společnosti Relimex.
Velké poděkování patří také třídě 9.A a Tadeášovi Macurovi z 8.C, kteří
významně přispěli k rychlému naplnění velkého kontejneru – vše zvládli během
rekordních dvou hodin.
Největší poděkování však patří všem rodičům, žákům a žákyním, kteří se do
sběru zapojili. Díky vám se podařilo nejen pomoci životnímu prostředí, ale také
získat finanční prostředky pro školu. Výtěžek ze sběru bude použit na organizaci
Dne dětí, odměny a další školní akce.
Děkujeme všem za pomoc, ochotu a aktivní zapojení!

Nejlepší třída:
1. místo 9.B 1167,5 kg
2. místo 7.B 916 kg
3. místo 3.B 804,5 kg

Nejlepší sběrači školy:

1. místo Zlata Salajová 9.A 852 kg
2. místo Libor Patera 5.B 420 kg
3. místo Radek Linhart 3.B 376 kg

Základní škola Miloše Šolleho Kouřim
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.