Kouzlíme pro Klokánek – 7. B (72 hodin)

V pátek 11. 10. 2019 jsme se zapojili ve škole do projektu 72 hodin. Většina tříd šla uklízet, ale my jsme měli výjimečný projekt. Vyráběli jsme podzimní dekorace pro Klokánek Chabařovická z Prahy 8. Na začátku jsme si rozdali trička, v kterých jsme i tvořili. Nemohlo chybět ani společné foto. Každý přinesl z domova to, co nasbíral, např. listí, šišky, ořechy a polínka. A s tím jsme pracovali. Všichni mají svůj nápad a tvořivost, takže jsme každý vyráběli to, co nás napadlo pod pojmem podzim. Někdo tvořil samostatně a někdo ve skupině. Jednotlivé materiály jsme spojovali tavicí pistolí. Se všemi výrobky jsme se pak společně vyfotili a pochlubili ostatním učitelkám, které nám je pochválily. Myslím si, že se nám výrobky povedly a rozhodně jsme se u toho bavili a den si užili. Podzimní dekorace jsme poslali paní ředitelce Bc. Veronice Dudové do Klokánku. Tam se naše výrobky také líbily. Věřím, že dekorace udělají dětem z Klokánku  a všem návštěvníkům radost. Mám z tohoto dne dobrý pocit, protože jsme mohli někoho jiného potěšit. Doufám, že spolupráce s Klokánkem bude spolupracovat.                                           Za 7. B   Tereza Nádeníková

Fotografie z akce zde.