Krabice od bot pro Klokánek Chabařovická

Vřelý dík vám všem, kteří máte srdce na pravém místě

Vážení rodiče, děkuji vám za pomoc a podporu vašich dětí při projektu „Krabice od bot pro Klokánek Chabařovická“. Sešlo se nám spousta školních i výtvarných pomůcek, hraček, stavebnic, batůžků, šperků, knížek, omalovánek, her, kosmetiky a elektroniky, dokonce i nový smart telefon se SIM kartou.

Díky vám a vašim dětem jsme zabalili 19 velkých dárků pro malé děti a náctileté a osobně je předali dětem 10. 12. 2018. Radost v dětských očích byla nepopsatelná. Na oplátku jsme dostali dětmi malovaný obrázek a kalendář FOD.

Souběžně s Klokánkovým projektem uspořádala 4. A s pí uč. M. Boumovou vlastní charitativní sbírku < strong>„Krabice od bot“ pro Diakonii v Lysé nad Labem, kam odvezla svých 26 krabic.

Poděkování patří i sponzorům za dopravu – Truhlářství Jiřího Bělohlávka a Autobusové dopravě Jiřího Šmejkala.

Za 6. B Věra Hrebíčková

Do sbírky přispěli – odkaz zde.