Vystoupení a andělé pro radost

Protože podzimní účinkování 2. A v rámci projektu „72 hodin“, které bylo pro kouřimské seniory, mělo velký úspěch, rozhodli se druháčci se 7. B přinést radost svým blízkým ještě na Vánoce. Samotnému vystoupení předcházely dvě dílničky, kdy třídy 7. B a 2. A společně tvořily dárečky pro rodiče – keramické andílky a enkaustická vánoční přání. Byla to již druhá dílnička a v této nastolené tradici budou obě třídy pokračovat i na jaře. Podzimní vystoupení zhlédli jen babičky a dědečkové (nikoli rodiče), a tak tentokrát 2. A uspořádala generální zkoušku právě pro rodiče, aby viděli, jaké mají šikovné děti. Nabízel se termín 29. 11., kdy se v rámci pochodu adventních světýlek rodiče a děti schází ve škole. Ze třídy 2. A přišli skoro všichni, kromě několika “marodů”. Vystoupení se velmi povedlo. Účinkující druháci hráli s velkým nasazením a vervou. Rodiče byli báječní. Podpořili je ohromným potleskem a nešetřili slovy chvály. Paní kuchařky upekly výborné koláče, a tak každý, kdo měl chuť, se pak mohl po představení občerstvit a nabrat síly na pochod k vánočnímu stromu. Za krásné odpoledne patří díky všem, kteří pomohli a přiložili ruku k dílu. Doufáme, že se 5. 12. stejně krásně vyvede i samostatné představení pro seniory. I. Křížková

Foto ke zhlédnutí