Instrukce k LVZ

Instrukce pro žáky 7. tříd, jedoucí na LVZ

Sraz k odjezdu v pondělí 4.3. v 7:45 před školou

K rychlejšímu odbavení u autobusu by bylo dobré:

  1. Přinést potvrzení o seřízení lyží do konce týdne (uvidíme, zda se na lyže vůbec dostaneme)
  2. Přinést potvrzení od doktora, že je žák schopen se LVZ zúčastnit do konce týdne
  3. Bezinfekčnost odevzdat až v den odjezdu u autobusu zdravotníkovi!!!

 Vzhledem k nepříznivému vývoji počasí, je třeba počítat s variantou bez sněhu. V současné době je přírodní sníh v polohách nad 1000m n. m. Podle předpovědi počasí to nyní nevypadá, že do doby konání, nebo v prvním březnovém týdnu, by nějaké větší množství sněhu napadlo. Bude tedy potřeba přizpůsobit oblečení a obutí k delším vycházkám po horách. Na vycházky by bylo dobré, kdyby děti měly malé batůžky a láhev na pití.

Vl. Pražák

Obrázek z dneška