Praha hravě 14. 11. 2023

Praha hravě 14. 11. 2023

Žáci 4. A a 4. B si vyzkoušeli interaktivní vzdělávací hru Praha hravě, Bojovka na Karlově mostě.

Do Prahy jsme jeli hromadnou dopravou, autobusem a vlakem. Pro někoho to byla první cesta vlakem. Před Karlovým mostem jsme se setkali s naším panem průvodcem, který děti okamžitě vtáhnul do hry. Poutavě je seznamoval nejen s historií Karlova mostu a životem Karla IV., ale také s dalšími zajímavostmi. Děti odpovídaly na jeho otázky a za správné odpovědi sbíraly po týmech zlaťáky. Bojovku jsme ukončili na ostrově Kampa, kde děti v týmech plnily úkoly. Všechny týmy byly za svou snahu a soutěživost odměněny. Děti skvěle spolupracovaly v týmech, posílily třídní kolektivy a zároveň vazby mezi ročníky.

Za třídy čtvrťáků třídní učitelé Renáta Vedralová a Jaroslav Hájek

Foto zde: