Dne 20. června se páťáci zúčastnili turnaje A+B+C. V šesti týmech se utkali ve vybíjené, fotbalu a ve štafetovém běhu. Sportu zdar! A naším dravým závodníkům zvlášť :o)

FOTO ZDE

Dne 2.6. 2022 žáci tříd 3.B a 4.B se zúčastnili za krásného počasí školního výletu na Zámek Loučeň.

Foto zde

Výlet 1. tříd

Sladký školní výlet prvňáků
V úterý 7.6. jsme se všichni prvňáčci vypravili do Šestajovic. Navštívili jsme čokoládovnu a svíčkárnu, kde jsme si vlastnoručně vyzkoušeli výrobu 2 tabulek čokolády a zdobení svíčky. Ve výrobně jsme se dozvěděli také něco o původu a vzniku čokolády. V prostorách svíčkárny zase něco o výrobě svíček. Součástí areálu je i menší ZOO s hospodářskými zvířaty, kde jsme náš výlet příjemně zakončili. Vyrobené i zakoupené dárečky se doma prý moc líbily.

Foto zde

Pasování čtenářů

Pasování čtenářů

My prvňáčci slibujeme všem knížkám, pohádkám, příběhům a básničkám, že se k nim budeme vždy správně chovat, opatrovat je a mít je rádi, protože jsou z nás pasovaní čtenáři :-D

Foto zde

 

PYŽAMOVÝ DEN

Den dětí proběhl na naší škole nezvykle, v recesním stylu. Z iniciativy parlamentu přišly  děti dne 1. června 2022 do školy v pyžamech a županech, přesně tak, jako by právě vylezly z postele. Někteří v pyžamech absolvovali již cestu do školy, někteří se převlékali až ve třídách a v šatnách, záleželo na naturelu každého z nich. Všem to bezesporu velmi slušelo a kupodivu nikomu z nich se nechtělo spát. K akci se připojilo i řada učitelů, legrace rozhodně nechyběla.

V pátek odpoledne 27. května se dívky z 5.A třídy vydaly se čtenářským klubem na výlet do Prahy.

Foto zde: